2022. december 2., 11:35
Meghívó a Miskolci Egyetem Hálózattudományi Szakkollégium megnyitó, Szervezet- és Eljárásdiagnosztikai kutatási és pilot projektek záró eseményére

Kedves Érdeklődők!

A Miskolci Egyetem Hálózattudományi Szakkollégiuma és a Neumann Technológia Platform tisztelettel meghívja Önt a 2022. december 08. (csütörtök), 12:00-15:00 óra között, a Miskolci Egyetem III. előadóban megrendezendő

A Miskolci Egyetem Hálózattudományi Szakkollégium megnyitó, Szervezet- és Eljárásdiagnosztikai kutatási és pilot projektek záró eseményére

A rendezvény a frissen alakult országos kiterjedésű Hálózattudományi Szakkollégiumnak a megnyitó rendezvénye, amelyen előadást fognak tartani az ország elismert hálózatkutatói, vállalatai szakemberei és bemutatkoznak a Miskolci Egyetem a kutatóműhelyei is.

A rendezvény ingyenes, melyre minden érdeklődőt szeretettel várunk.

A rendezvény Meghívója és Programja az alábbi linken elérhető (a programváltozás jogát fenntartjuk):

A rendezvény koordinátora Dr. Veres Péter, peter.veres@uni-miskolc.hu e-mail címen érhető el. Kérdésekkel nyugodtan forduljanak hozzá.